U Bihaću će se održati 18. Internacionalni kickboxing cup “Bosna i Hercegovina Open 2017”.

29/03/2017 23:56
U Bihaću će se održati 18. Internacionalni kickboxing cup “Bosna i Hercegovina Open 2017”.

U subotu 08. aprila 2017. god u Bihaću će se održati 18. Internacionalni kickboxing kup “Bihać open 2017”. Organizatori ovog spektakularnog kupa je Kickboxing centar “Bihać”, a održat će se u Sportskoj dvorani “Luke” u Bihaću.

Continue reading “U Bihaću će se održati 18. Internacionalni kickboxing cup “Bosna i Hercegovina Open 2017”.” »

Održan Međunarodni otvoreni kup “Banja Luka open 2017”

14/03/2017 18:36
Održan Međunarodni otvoreni kup “Banja Luka open 2017”

U subotu, 11. marta 2017. godine u Banja Luci je održan Međunarodni otvoreni kup u kickboxingu
„BANJA LUKA OPEN 2017.”

IZVJEŠTAJ – Banja Luka open 2017.

Međunarodni otvoreni Kup „Banja Luka Open 2017“

25/02/2017 20:26
Međunarodni otvoreni Kup „Banja Luka Open 2017“

Banja Luka će u subotu, 11. marta 2016. godine biti domaćin MEĐUNARODNOG OTVORENOG KUPA „Banja Luka Open 2017“. Takmičenje će se održati u sportskoj dvorani “Obilić”.

Discipline:

  • Point fighting (Dj.,mK,sK,J,S),
  • Light contact (sK,J,S),
  • Kick light (sK,J,S),
  • Low kick/K-1  (J,S).

Organizator otvorenog kupa je K.B.K. “Borac” iz Banja Luke.

Kontakt osoba g. Milovan Drobnjak

Poziv možete preuzeti na linku: Poziv Banja Luka Open 2017

ODRŽAN MEĐUNERODNI OTVORENI “KUP NACIJA PRIJEDOR 2”

04/12/2016 20:34
ODRŽAN MEĐUNERODNI OTVORENI “KUP NACIJA PRIJEDOR 2”

kup-nacijaU subotu, 03. decembra 2016. godine u Prijedoru u sportskoj dvorani “Mladost” održan je 2. Međunarodni Kickboxing „KUP NACIJA PRIJEDOR 2 “ .

 

 

 

 

Proglašeni najuspješnijim:

Najuspješniji klub               KBS „Zino“ Bihać
Najbolji borac (takmičarka)    Šejla Oraščanin (KBS “Zino” Bihać)
Najbolji borac (takmičar)        Ivan Petković (KBK “Velež” Nevesinje)

POINT FIGHTING
Kategorija djece                        Aljoša Ramić (KBS “Zino” Bihać)
Kategorija mlađi kadeti          Moris Trbulin (KBK “Lav” Pula)
Kategorija stariji kadeti          Loren Domba (KBK “Lav” Pula)
Kategorija juniora                    Emina Ferizović (KBS “Zino” Bihać)
Kategorija seniora                    —

LIGHT CONTACT
Kategorija starijih kadeta       Elhan Selmanović (KBS “Wizard” Hadžići)
Kategorija juniora                    Ajdin Šahman (TKD “Galaja” S.Most)
Kategorija seniora                    —

KICK LIGHT
Kategorija stariji kadeti         Ante Delić (KBK “Kobra” Mostar)
Kategorija juniora                  Bajro Đulić (KBS “Borac” Jelah)
Kategorija seniora                  Kristijan Janković (KBK “Gong” Prijedor)

DETALJAN IZVJEŠTAJ MOŽETE PREUZETI OVDJE…

Međunarodni kickboxing otvoreni kup “KUP NACIJA PRIJEDOR 2”

09/11/2016 17:56
Međunarodni kickboxing otvoreni kup “KUP NACIJA PRIJEDOR 2”

kup-nacija-prijedor-2016U subotu, 03. decembra 2016. godine u sportskoj dvorani “Mladost” održat će se Međunarodni Kickboxing Cup „KUP NACIJA PRIJEDOR 2 “ u Prijedoru.
Organizator otvorenog kupa je K.B.K. “Gong” iz Prijedora.

Kontakt osoba g. Nebojša Kuzman

Poziv i prijavu za takmičare možete preuzeti na sljedećim linkovima:

POZIV  i  PRIJAVA

ODRŽAN INTERNACIONALNI KUP “SARAJEVO OPEN”

03/10/2016 21:20
ODRŽAN INTERNACIONALNI KUP “SARAJEVO OPEN”

U subotu, 10. septembra 2016. godine u sportskoj dvorani “Ramz Salčin” u Sarajevu održan je internacionalni kickboxing cup “Sarajevo Open”.
Domaćin i organizator prvenstva bio je KBV “Gazija” iz Sarajeva.

Na prvenstvu je nastupilo 31 klub iz 4 države uz prijavljenih 189 takmičara:
iz Makedonija, Crna Gora, Srbija i Bosne i Hercegovina.

sa_open2016

PROGLAŠENI NAJUSPJEŠNIJIM

Najbolji domaći tim  Zino Bihać
Najbolji ino tim          Makedonija tim

macsao2016
Najuspješniji klub     KBS „Zino“ Bihać
Najborbeniji par        Haris Biber (KBV „Gazija“ Sarajevo) i Nerdin Fejzović (KBS „Titanium“ Usora)

Najbolji senior           Marko Nikolić KBK „Bar“ Bar (tvrde discipline)
Najbolji senior           Selmir Delić KBK “Fighter” Doboj Jug (meke discipline)

Najbolja seniorka        Adna Stanbolić (tvrde discipline)
Najbolji junior              Rasim Alunović KBS „Favorit BH“ Bihać (tvrde discipline)
Najbolji junior              Ilija Vujovic KBK “Lovćen” Cetinje (meke discipline)
Najbolja juniorka        Ema Bajrić KBS „Favorit BH“ Bihać (tvrde discipline)
Najbolji sKadet            Zarif Šećić  KBS “Zino” Bihać
Najbojla sKadetkinja Viktorija Varadinova Makedonija
Najbolji mKadet          Adijan Nadarević KBS “Zino” Bihać
Najbolji mKadetkinja Hana Midžić KBS “Zino” Bihać
Najbolji junior light contact             – Adnan Halilović CBS “Tešanj”
Najbolji junior Kick Light                  – Stefan Sandev (Kickboxing Team Macedonia)
Najbolja sKadetkinja Kick Light      –
Tara Bohatjuk KBK “Panter” Sarajevo
Najbolja seniorka Kick Lilght           – Merisa Aljić (KBK “Fighter” Doboj Jug)
Najbolja sKadet Kick Light                –
Nikola Prlja KBK “Lovćen” Cetinje

.
pdficon Detaljan izvjestaj sa ovog takmičenja mozete preuzeti OVDJE .