ODRŽAN MEĐUNERODNI OTVORENI “KUP NACIJA PRIJEDOR 2”

04/12/2016 20:34
ODRŽAN MEĐUNERODNI OTVORENI “KUP NACIJA PRIJEDOR 2”

kup-nacijaU subotu, 03. decembra 2016. godine u Prijedoru u sportskoj dvorani “Mladost” održan je 2. Međunarodni Kickboxing „KUP NACIJA PRIJEDOR 2 “ .

 

 

 

 

Proglašeni najuspješnijim:

Najuspješniji klub               KBS „Zino“ Bihać
Najbolji borac (takmičarka)    Šejla Oraščanin (KBS “Zino” Bihać)
Najbolji borac (takmičar)        Ivan Petković (KBK “Velež” Nevesinje)

POINT FIGHTING
Kategorija djece                        Aljoša Ramić (KBS “Zino” Bihać)
Kategorija mlađi kadeti          Moris Trbulin (KBK “Lav” Pula)
Kategorija stariji kadeti          Loren Domba (KBK “Lav” Pula)
Kategorija juniora                    Emina Ferizović (KBS “Zino” Bihać)
Kategorija seniora                    —

LIGHT CONTACT
Kategorija starijih kadeta       Elhan Selmanović (KBS “Wizard” Hadžići)
Kategorija juniora                    Ajdin Šahman (TKD “Galaja” S.Most)
Kategorija seniora                    —

KICK LIGHT
Kategorija stariji kadeti         Ante Delić (KBK “Kobra” Mostar)
Kategorija juniora                  Bajro Đulić (KBS “Borac” Jelah)
Kategorija seniora                  Kristijan Janković (KBK “Gong” Prijedor)

DETALJAN IZVJEŠTAJ MOŽETE PREUZETI OVDJE…

Međunarodni kickboxing otvoreni kup “KUP NACIJA PRIJEDOR 2”

09/11/2016 17:56
Međunarodni kickboxing otvoreni kup “KUP NACIJA PRIJEDOR 2”

kup-nacija-prijedor-2016U subotu, 03. decembra 2016. godine u sportskoj dvorani “Mladost” održat će se Međunarodni Kickboxing Cup „KUP NACIJA PRIJEDOR 2 “ u Prijedoru.
Organizator otvorenog kupa je K.B.K. “Gong” iz Prijedora.

Kontakt osoba g. Nebojša Kuzman

Poziv i prijavu za takmičare možete preuzeti na sljedećim linkovima:

POZIV  i  PRIJAVA

ODRŽAN INTERNACIONALNI KUP “SARAJEVO OPEN”

03/10/2016 21:20
ODRŽAN INTERNACIONALNI KUP “SARAJEVO OPEN”

U subotu, 10. septembra 2016. godine u sportskoj dvorani “Ramz Salčin” u Sarajevu održan je internacionalni kickboxing cup “Sarajevo Open”.
Domaćin i organizator prvenstva bio je KBV “Gazija” iz Sarajeva.

Na prvenstvu je nastupilo 31 klub iz 4 države uz prijavljenih 189 takmičara:
iz Makedonija, Crna Gora, Srbija i Bosne i Hercegovina.

sa_open2016

PROGLAŠENI NAJUSPJEŠNIJIM

Najbolji domaći tim  Zino Bihać
Najbolji ino tim          Makedonija tim

macsao2016
Najuspješniji klub     KBS „Zino“ Bihać
Najborbeniji par        Haris Biber (KBV „Gazija“ Sarajevo) i Nerdin Fejzović (KBS „Titanium“ Usora)

Najbolji senior           Marko Nikolić KBK „Bar“ Bar (tvrde discipline)
Najbolji senior           Selmir Delić KBK “Fighter” Doboj Jug (meke discipline)

Najbolja seniorka        Adna Stanbolić (tvrde discipline)
Najbolji junior              Rasim Alunović KBS „Favorit BH“ Bihać (tvrde discipline)
Najbolji junior              Ilija Vujovic KBK “Lovćen” Cetinje (meke discipline)
Najbolja juniorka        Ema Bajrić KBS „Favorit BH“ Bihać (tvrde discipline)
Najbolji sKadet            Zarif Šećić  KBS “Zino” Bihać
Najbojla sKadetkinja Viktorija Varadinova Makedonija
Najbolji mKadet          Adijan Nadarević KBS “Zino” Bihać
Najbolji mKadetkinja Hana Midžić KBS “Zino” Bihać
Najbolji junior light contact             – Adnan Halilović CBS “Tešanj”
Najbolji junior Kick Light                  – Stefan Sandev (Kickboxing Team Macedonia)
Najbolja sKadetkinja Kick Light      –
Tara Bohatjuk KBK “Panter” Sarajevo
Najbolja seniorka Kick Lilght           – Merisa Aljić (KBK “Fighter” Doboj Jug)
Najbolja sKadet Kick Light                –
Nikola Prlja KBK “Lovćen” Cetinje

.
pdficon Detaljan izvjestaj sa ovog takmičenja mozete preuzeti OVDJE .

U PRNJAVORU ODRŽAN INTERNACIONALNI KICKBOXING CUP

11/09/2016 23:00
U PRNJAVORU ODRŽAN INTERNACIONALNI KICKBOXING CUP

pojas-prnjavorU subotu, 10. septembra 2016. godine održan je internacionalni kickboxing cup “Prnjavor Open”.
Domaćin i organizator prvenstva bio je Kickboxing klub “Prnjavor” iz Prnjavora.

Na prvenstvu je nastupilo 26 klubova uz prijavljenih 120 takmičara iz R Srbije, Crne Gore, R Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

 

Za najuspješnije takmičare i takmičarke otvorenog kupa proglašeni su:

Low Kick
Najbolja juniorka – Nikolina Kojičić KBK „Velež“ iz Nevesinja
Najbolji junior      – Rasim Alunović KBS „Favorit BH“ iz Bihaća
Najbolji senior      – Petar Šarac KBK „Tigar“ iz Slavonskog Broda

K1
Najbolji senior      –  Nemanja Ponorac KBK „Sv. Georgije“ iz Banja Luke

Light Contact
Najbolji kadet       –  Ivan Petković KBK „Velež“ iz Nevesinja
Najbolji junior      –  Muriz Hadžikadunjić CBS „Tešanj“ iz Tešnja

Kick Light
Najbolji kadet        – Viktor Milić KBK „Kule“ iz Trnova
Najbolji junior       – Slobodan Bijeličić  KBV „Rudar“ iz Stanara

Detaljan Izvještaj sa održanog prvenstva možete pogledati OVDJE.

INTERNACIONALNI KICKBOXING CUP “PRNJAVOR OPEN 2016”

29/08/2016 11:15
INTERNACIONALNI KICKBOXING CUP “PRNJAVOR OPEN 2016”

Prnjavor Open 2016U subotu, 10. septembra 2016. godine u sportskoj dvorani “Sloga” održat će se Internacionalni Kickboxing Cup „PRNJAVOR OPEN 2016 “ u Prnjavoru.
Organizator otvorenog kupa je KBK “Prnjavor”.

Kontakt osoba g. Goran Malić

Poziv i prijavu za takmičare možete preuzeti na sljedećim linkovima:

POZIV  i  PRIJAVA

U Tešnju je održan međunarodni otvoreni kickboxing kup „Balkan Open 2016“

08/05/2016 22:50
U Tešnju je održan međunarodni otvoreni kickboxing kup „Balkan Open 2016“

BalkanOpen2016U subotu, 07. maja 2016. godine održan je međunarodni otvoreni kickboxing kup “Balkan Open 2016”  u disciplinama Point Fighting, Light Contact, Kick Light K1-Style i Low Kick.
Organizator kupa bio je Centar borilačkih vještina “Tešanj”.

Ukupan broj prijava: 455
Ukupan broj takmičara: 330
Ukupan broj klubova: 82
Ukupan broj država: 12

PROGLAŠENI NAJUSPJEŠNIJIM:

  Disciplina Takmičar/ka Klub
1 K1 junior Oleksandr Pavliuk WAKO Ukraina – UKR
2 K1 senior Ahmed Krnjić “Isak-Ze” – Zenica
3 K1 seniorka Jasmina Merdić CBS “Tešanj” – Tešanj
4 Low Kick junior Mirza Pramenković “Golden Fighters” – Ilidža
5 Low Kick juniorka Ajla Vojić “Favorit BH” – Bihać
6 Low Kick senior Nikola Drobnjak KBV “Flek Tom Cat” – Tuzla
7 Low Kick seniorka Anastazija Petrović KBK “Bar” – Crna Gora MNE
8 Point Fighting kadet Filip Grbić “Budokai” – Labin CRO
9 Point Fighting kadetkinja Ema Hamulić “Tigar” – Cazin
10 Point Fighting junior Tomislav Katušić “Omega” – CRO
11 Point Fighting juniorka Sandra Čelebić “Zino” – Bihać
12 Point Fighting senior Marino Faraguna “Budokai” – Labin CRO
13 Point Fighting seniorka Sara Pačić “Zino” – Bihać
14 Light Contact kadet Muhamed Džinović “Tigar” – Cazin
15 Light Contact kadetkinja Nurhana Fazlić “Atud Gradkorn” – AUT
16 Light Contact junior Martin Hammer KiralyTeam Pointfigthing – HUN
17 Light Contact juniorka Slađana Rajčević “Kutina” – CRO
18 Light Contact senior Matej Šiško “Golden Glory” – Livno
19 Light Contact seniorka Gracija Marić “Kutina” – CRO
20 Kick Light kadet Ismar Omičević “Jedinstvo” – Odžak
21 Kick Light kadetkinja Aleksandra Rapaić KBS “Spartanac” – Žitište SRB
22 Kick Light junior Martin Hammer KiralyTeam Pointfigthing – HUN
23 Kick Light juniorka Šejla Oraščanin “Zino” – Bihać
24 Kick Light senior Dejan Đokić “Rudar” – Stanari
25 Kick Light seniorka Anamarija Čvrk “Kutina” – CRO
26 Tim u tatami disciplinama Metex05-Controll Sportclub
27 Tim u ringovnim disciplinama KBK “Sv. Georgije” – B. Luka
28 Najuspješniji takmičar Oleksandr Pavliuk WAKO Ukraina – UKR

DETALJAN IZVJEŠTAJ SA TAKMIČENJA MOŽETE PREUZETI OVDJE…